אזורי משלוח: גוש דן, שרון, מרכז, ירושלים, ושפלה עד אשקלון.

אודות

ב-GetPlant אנחנו מאמינים שכל בית צריך טאץ’ של טבע. למה? כי הצמחים מביאים יופי לכל חדר, ועוד הרבה יותר מזה. הם משפרים את איכות האוויר, מסייעים בסינון רעלים מהסביבה ומגבירים את רמת הלחות. אז כשאתם מביאים צמח לבית או למשרד, אתם לא רק מוסיפים קצת ירוק, אתם מוסיפים הרבה טוב לחיים שלכם.

ב-GetPlant, אנו מציעים מגוון רחב של עציצים, החל מצמחי נוי עדינים שמוסיפים נגיעה של יופי לכל חלל, ועד לעציצים גדולים שמיועדים להוסיף נוכחות ואופי לחללים הגדולים יותר בבית או במשרד. כל עציץ מותאם לתנאי הגידול הספציפיים שלו, כולל צריכת אור ותדירות השקייה, כך שתוכלו ליהנות מצמחים ירוקים ללא הצורך במיומנות גינון מורכבת.

כל עציץ שמגיע אלינו נבחר בקפידה בהתאם לעונות ולאקלים המשתנים, כך אנחנו מבטיחים שכל עציץ שיגיע אצלכם הוא לא רק בריא, אלא גם פורח במלוא הדרו. העיצוב של כל צמח מושקע ומודרני, מתוך מטרה להעניק לכם פינה ירוקה, יפה ומרשימה.

המחויבות שלנו לשירות מעולה ניכרת בכל פרט. מהרגע שתבחרו לרכוש אצלנו, תוכלו לראות שתהליך ההזמנה הוא אינטואיטיבי עם ממשק משתמש חדשני שיעזור לכם לבחור את העציצים המתאימים ביותר. צוות התמיכה שלנו זמין לכל שאלה ומוכן לעזור בכל בעיה, מה שמבטיח חוויה קלה ונעימה מתחילת הקנייה ועד להגעת העציצים אליכם.

ב-GetPlant תוכלו למצוא בדיוק את מה שאתם צריכים כדי להוסיף נגיעה של טבע למרחב שלכם עם מגוון רחב של עציצים ביתיים, קלים לטיפול, שמגיעים ישירות מהחממות ומהשדות בישראל. בין אם אתם רוצים לעצב פינה ירוקה לבית או תוספת טבעית למשרד, בקרו אתר שלנו ותמצאו את העציץ המושלם. קניית עציצים מעולם לא הייתה כל כך פשוטה ונעימה!