אזורי משלוח: גוש דן, שרון, מרכז, ירושלים, ושפלה עד אשקלון.

אורכידאה צמח טיפול

רוצים פרח ביתי יפה וקל לתחזוקה? יש לנו פתרון בשבילכם!

אחד הפרחים המומלצים ביותר לגידול בבית הוא האורכידאה (סחלב) המביא איתו יתרונות רבים מבחינת תחזוקה, סטייל ויופי. כאשר אתם בוחרים לגדל אורכידאה צמח טיפול צריך להתחיל בבחירת הזן המתאים לתנאי האקלים בבית. בחירת הזן המתאים לצמח שלכם ושימוש נכון בתערובות דשן לגידול הצמח, יאפשרו לכם להנות מהפריחה הנפלאה של פרח האורכידאה לאורך כל השנה.

פרח אורכידאה ממגוון זנים וסוגים

ישנם מעל 20 אלף זנים שונים של פרח אורכידאה, כאשר 5 מהזנים הללו נחשבים לנפוצים יותר לגידול בישראל, והם:

  1. סחלב העש – הגדל במגוון צבעים, כגון סגול, ורוד ולבן.
  2. סחלב ונדה – בעל פריחה גדולה וצבעונית.
  3. סחלב אונסידיום (הגברת הרוקדת) – בעל פרחים קטנים ועדינים הדומים לדמויות רוקדות.
  4. סחלב דנדרוביום – בעל עלים דקים וארוכים ופרחים קטנים במגוון צבעים, כמו ורוד, סגול ולבן.
  5. סחלב קטליאה – בעל פרחים גדולים וריחניים המגיעים בצבעים שונים, כמו ורוד סגול וצהוב.

לכל סוג של סחלב יש את התנאים האופטימליים שלו לגידול ומומלץ לקבל ייעוץ מקצועי בכדי לבחור את הזן המתאים ביותר לתנאי הגידול שיש לכם בבית.

האם פרח האורכידאה זקוק לאור ודשן?

צמח האורכידאה דורש כמות מוגבלת של אור טבעי בכדי שיוכל לצמוח ולפרוח. רוב זני צמח האורכידאה זקוקים לאור עקיף ולא אור ישיר מהשמש מכיוון שקרני השמש החזקות יכולות לשרוף את העלים של הפרח. בנוסף לכך, מומלץ להוסיף לצמח דשן במטרה לשמור על הבריאות שלו לאורך זמן. הדשן המתאים ביותר לצמח האורכידאה מכיל אשלגן, חנקן, ברזל ומגנזיום. הדישון צריך להתבצע לפחות פעם בחודש על פי הוראות המופיעות על אריזת הדשן. אם אתם רוצים לדעת איך לגדל את צמח האורכידאה בכדי שיחזיק לכם להרבה זמן, אנחנו בחברת Get Plant הכתובת שלכם. אנחנו מתמחים בגידול אורכידאות ויכולים לספק לכם את הזנים המתאימים ביותר לתנאי הגידול שלכם בבית. בנוסף לכך, אנחנו נספק לכם את הייעוץ וההדרכה כיצד לגדל את הצמח בהתאם לזן הנבחר.

אורכידאה צמח טיפול ורכישה של זנים פופולריים

לקבלת מידע נוסף על אורכידאה צמח טיפול בזנים פופולריים, צרו איתנו קשר דרך מספר הטלפון המופיע באתר ואנחנו בחברת Get Plant נספק לכם את כל המידע על זני האורכידאות שלנו ועל הדרך הטובה ביותר לגדל אותם.

מוצרים מומלצים