אזורי משלוח: גוש דן, שרון, מרכז, ירושלים, ושפלה עד אשקלון.

איך מטפלים בסחלב

סחלבים הם פרחים מרשימים ויפהפיים ולכן הם פופולריים מאוד בישראל בבתי מגורים, משרדים ומבנים ציבוריים. גידול סחלבים דורש טיפול נכון בצמח בכדי לאפשר לו לפרוח במשך שנים רבות בהתאמה לשיטות גידול שונות לגידול סחלבים, כמו גידול במים או גידול בעציצים. כל אחד יכול ללמוד על גידול סחלבים ולעשות זאת נכון ולהנות מהיופי המרהיב של צמח רב עונתי ללא השקעה רבה. במאמר הבא נסביר על שיטות הגידול של הסחלב, על הדרך הנכונה להשקות את הצמח ואיזה דשן מומלץ לשים בעציץ הסחלב.

גידול סחלבים במים – איך זה מתבצע?

הידרופוניקה או גידול סחלבים במים נחשבת לשיטת גידול לזנים מסויימים של סחלבים. בשיטה זו משרים את השורשים של הצמח במים מבלי להשתמש בתערובת אדמה. הסוגים הפופולריים המתאימים לגידול במים הם סחלב ונדה, סחלב דנדרוביום, סחלב הקטליאה וסחלב הפולנופסיס. יש להשתמש במיכל ייעודי לגידול הסחלב במים שעשוי מחומרי גלם שונים, כמו פלסטיק שקוף וחזק או זכוכית. בשונה מגידול בעציצים, כאן אתם צריכים להשתמש בכלי שקוף ומרווח בכדי שיהיה אפשר לעשות מעקב אחר כמות המים שנמצאת במיכל וזאת מבלי למעוך את השורשים שנמצאים בתוך המיכל.

סחלבים טיפול בעציצים

אם אתם מחליטים לגדל סחלבים בעציצים, חשוב להשקות אותם כל 10 עד 14 ימים וזאת רק לאחר שהמצא יבש לגמרי. מבחינת חשיפה לאור, סחלבים טיפול ביומיום כולל חשיפה לאור טבעי מהשמש אך לא אור ישיר. כלומר, אתם צריכים למצוא מקום בבית שבו הצמח יקבל אור טבעי עקיף ולא ישיר מקרני השמש, אחרת העלים של הצמח יפגעו והוא לא יחזיק הרבה זמן. כמו כן, הסחלבים זקוקים לדשן ויש לבחור בדשן ייעודי לסחלבים המכיל חומרים טבעיים, כמו מגנזיום, אשלגן וברזל. את הסחלבים היפים ביותר אנחנו בחברת Get Plant נספק לכם עם משלוח עד הבית ונשמח לייעץ לכם כיצד לטפל בזני הסחלבים שבחרתם בהזמנה.

גידול סחלבים מזנים יפים ומיוחדים

אם אתם מעוניינים ללמוד על גידול סחלבים ולבחור את שיטת הגידול המתאימה לכם, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להשאיר את הפרטים שלכם בטופס מילוי הפרטים באתר ואנחנו בחברת Get Plant נחזור אליכם בהקדם בשיחת טלפון ונספק לכם את הסחלבים היפים ביותר עם הכוונה וייעוץ כיצד לגדל אותם נכון ולטווח הארוך.

מוצרים מומלצים