אזורי משלוח: גוש דן, שרון, מרכז, ירושלים, ושפלה עד אשקלון.

משלוח סחלבים ברחובות

רוצים לשלוח מתנה מושלמת לחברים או למשפחה ברחובות?

אם אתם מחפשים מתנה מושלמת לאנשים היקרים שלכם הגרים ברחובות, כדאי לכם לחשוב על משלוח של פרחים ממשפחת הסחלביים. משפחת הסחלביים כוללת מגוון גדול של זנים עם פרחים ריחניים בצבעים יפים ובולטים. פרחי הסחלב גדלים בעיקר באזורים עם אקלים טרופי ובדרך כלל עושים הכלאה בין הזנים השונים בכדי ליצור סוגים רבים המשמשים כצמחי נוי לבית, לעסקים ולמבנים מסחריים וציבוריים. כאשר אתם מזמינים משלוח סחלבים ברחובות, אתם צריכים לשלב בהזמנה שלכם את סוג צמח הסחלב ואת סוג העציץ. במאמר הבא ניתן לכם טיפים כיצד לבחור את סוג העציץ וסוג הסחלב.

פרחי סחלב מומלצים לעציצים

בין סוגי הסחלבים אפשר למצוא מספר סחלבים המתאימים במיוחד לגידול בעציצים. בין סוגים הללו אפשר למצוא את סחלב הקטליאה הגדל עם פרחים גדולים ומאוד ריחניים בצבעים של סגול, צהוב או ורוד. צמח סחלב נוסף המומלץ למתנה עם עציץ הוא סחלב ונדה המתאפיין בפריחה צבעונית וגדולה ונראה מצויין עם כל סוגי העציצים. אם אתם מחפשים סחלב עם פרחים ארוכים ובולטים במיוחד, סחלב הדנדרוביום הוא בדיוק מה שאתם צריכים. אפשר למצוא את צמח הדנדרוביום בצבעים של ורוד, לבן וסגול והוא מגיע בעציצים בעלי ניקוז יעיל של מים.

למה כדאי להזמין סחלבים בעציצים?

הבחירה במשלוח עם עציץ אלגנטי הופך את המתנה שלכם ליפה ומושקעת יותר ואפשר לבחור את העציץ על פי חומר הגלם ממנו הוא עשוי. בין העציצים הפופולריים ביותר למשלוחי מתנה אפשר למצוא את עציצי החרס ואת עציצי הפלסטיק. עציצי הפלסטיק יתאימו יותר לסחלבים הדורשים ניקוז יעיל יותר של מים, כמו צמח הדנדרוביום. לעומת זאת, עציצי החרס יכולים להתאים לעציצים עם פרחים גדולים ובולטים כמו סחלב ונדה. אנחנו בחברת Get Plant מציעים לכם מגוון גדול של עציצים מעוצבים ויפים בשילוב עם פרחים ממשפחת הסחלביים. אנחנו מתמחים בגידול של צמחי הסחלב ויכולים להציע לכם אותם במשלוח מושקע ויפה כאשר הם טריים, יפים ומטופחים במיוחד.

משלוח סחלבים ברחובות דרך חברה מקצועית

אם החלטתם להזמין משלוח סחלבים ברחובות, זה הזמן לפנות אלינו דרך מספר הטלפון המופיע באתר ואנחנו בחברת Get Plant נטפל בהזמנה שלכם בהקדם ונשלח את העציץ לכל כתובת שתרצו בעיר רחובות.

מוצרים מומלצים